מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

פרגולות

אנו יכולים להעיד שבמהלך שנות עבודתנו הרבות, נתקלנו בהרבה לקוחות שהתלבטו האם הם מעוניינים בכלל בפרגולה לביתם, עד שהם ראו את עבודתנו והשתכנעו. אנו מבינים שפעמים רבות הבלבול של לקוחות רבים נובע מהפחד שמה העבודה לא תצא על הצד הטוב ביותר כפי שרצו וייחלו. אנו כאן בדיוק בשביל לנפץ את כל החששות הללו ולאפשר לכם, קהללקוחותינו,לדאוג אך ורק לדבר אחד – עיצובה של הפרגולה הנעשה מול אחד מאנשי המקצוע שלנו.

פרגולות העשויות מעץ

כאשר לקוח מגיע אלינו והוא נראה קצת מבולבל ולפעמים מעט אבוד, אנו יודעים בדיוק מה לעשות – ראשית כל, להרגיע אותו. אנו הולכים עמו יד ביד, צעד-צעד עד שהוא מבין פחות או יותראילו אפשרויות עומדות בפניו. לאחר מכן אנו שואלים שאלות שמכוונות אותנו ועוזרות לנו להמליץ לו על המוצר שהכי מתאים לו. מכיוון שבדרך כלל פרגולה משמשת בתור פרגולה לגינה הרי שהיא חשופה באופן קבוע לנזקי הטבע השונים – בחודשי הקיץ לשמש הקופחת של מדינתנו הקטנה ואילו בחודשי החורף לגשם האימתני שלעיתים לא מפסיק לרדת שעות על גבי שעות ולכן, אי אפשר לצורך העניין, לבחור בעץ שרגיש למים אלא בעץ חזק, ומאסיבי.

תחזוקת הפרגולות

כפי שאנו מסבירים לקהל לקוחותינו – על מנת שפרגולה תחזיק לאורך זמן, ממש כמו חידוש דק אורן ובכלל – דקים לבית, יש לתחזק את המוצר, את הפרגולה שברשותם וכיצד? שאלה מצוינת. המטרה המרכזית של תחזוקת הפרגולה היא למנוע ריקבון של העץלמנוע שחיבורי קורות הפרגולה ייחלשו וכן, גם למנוע שצבעה ידהה במשך הזמן. הפעולות מתחילות בצבע ונגמרות שם. כמו כן, צביעה מחדש של הפרגולה מדי תקופה תמנע את נזקי השמש המצטברים על הפרגולה. במקרים בהם לא יתבצעו פעולות תחזוקה, בעלי הפרגולה יאלצו להזמין בעלי מקצוע אשר יבצעו פעולות לחידוש הפרגולה.

קידום אתרים קידום אתרים