מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

פרגולות תלויות

לאחר שסיימתם לעצב את פנים הבית ולרהט את חדרי השינה והסלון, הגיע הזמן לדאוג גם לחלק החיצוני של הבית. כל מרפסת או גינה יכולה להתהדר בעבודות עץ מיוחדות כמו פרגולות תלויות, פרגולות עומדות, גזיבו או דק. עבודות אלה נותנות מראה יוצא דופן לכל חלל והופכות את השטח החיצוני של הבית ליוקרתי. אם בעבר עבודות מסוג זה היו יקרות ושייכות רק לבעלי ממון רב – הרי שהיום מבחר העצים וטכניקות בניה מתקדמות מאפשרות לעלויות לרדת ולהפוך את עבודות עץ לנגישות לכל אדם שיש לו מספיק מקום בשטח הבית כדי לבנות אותן.

פרגולות תלויות או פרגולות עומדות ?

החלטתם להוסיף פרגולה לבית אך באיזה פרגולה לבחור ? מה היתרונות של כל פרגולה ?

פרגולה תלויה

  • חוסכת במקום על הרצפה
  • מייצרת נוף פתוח יותר ללא הפרעת עמודים
  • מאפשרת לשים רהיטים בכל מקום שתבחרו (משום שיש עמוד רק תומך אחד)

פרגולה עומדת

  • מרשימה יותר
  • מאפשרת עיצובים מעניינים יותר
  • יכולה להיות ממוקמת בכל מקום בגינה ולא רק בקרבת קיר

את ההחלטה האם לרכוש פרגולה תלויה או עומדת יש לעשות קודם כל בהתאם לגודל השטח שתרצו לכסות ובהתאם למיקומו. כאמור, פרגולה תלויה חייבת קיר תומך ויכולה לכסות שטח מוגבל בעוד פרגולה עומדת ניתן להציב בכל מקום וללא הגבלת שטח.

פרגולות תלויות לתלות או לא לתלות – זאת השאלה

מתחבטים בשאלה האם ללכת על פרגולה תלויה או עומדת ? מתלבטים איזה סוג עץ לבחור עבור הדק החיצוני ? חולמים על לבנות גדר עץ מהודרת סביב הגינה ? מומחי העץ של חברת "הדקל" יבצעו את כל העבודות הללו ביעילות ומקצועיות עבורכם. תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ואמין לאורך כל הדרך המבוסס על שנים ארוכות של ניסיון בהקמת פרויקטים פרטיים וציבוריים כאחד. כל העבודות מגיעות עם 3 שנות אחריות ומוגשות ללקוח לאחר ליטוש וגימור ברמה הגבוהה ביותר.

פרגולה תלויה

קידום אתרים קידום אתרים