מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

פרגולות עץ

הוספת פרגולות עץ לגינה הוא דבר נפוץ אצל ישראלים רבים. הוספת מראה של עץ לבית נותנת מענה עיצובי נהדר עבור אנשים רבים שמחפשים להכניס נגיעה קלאסית לביתם. מראה העץ תמיד משדר איכות ויוקרה לצד שורשיות וקשר לטבע. העץ מכניס לחלל אלמנט חם וביתי, חומר טבעי המגיע מהיערות ומכניס לבית אנרגיות מרגיעות. העץ מגיע כמובן במגוון איכותיות וצבעים כך שניתן להתאימם לדרישות השונות של הלקוח, הן מבחינת התאמת הצבעים לבית והן מבחינת התאמה לתקציב הקיים. האווירה הכפרית והיוקרתית שנות העץ מבטיחה את מדובר בהשקעה חכמה לשנים ארוכות קדימה.

פרגולות עץ מעוצבות

בעוד בשוק קיימות פרגולות אלומיניום וברזל, הרי שאין כמו המראה המקורי של פרגולת עץ. פרגולות אלה הן גם שימושיות להגנה מפני מזג האוויר וגם דקורטיביות ומוסיפות רבות למראה הגינה והבית. הפרגולות יהיו בדרך כלל מעץ אורן ויש לוודא שהעץ עבר טיפול נגד רטיבות ומזיקים. פעולת התחזוקה הינה מהותית בעיקר עבור פרגולות אשר חשופות לנזקי שמש וגשם מצטברים, לכן על מנת למנוע ריקבון והיחלשות חיבורי הקורות יש לתחזק את הפרגולה באופן עקבי, לרוב פעמיים בשנה – לפני תחילת החורף ולפני תחילת הקיץ.

פרגולות עץ ועבודות נוספות מבית "הדקל"

חברת "הדקל – דקים, פרגולות ועבודות עץ" מתמחה בבניית פרגולות עץ מעוצבות. מראה הפרגולה הוא מראה מלבב בכל בית וגינה אך לעיתים תרצו להוסיף אלמנט עיצובי נוסף אשר ישלים את התמונה. עבודות עץ מעוצבות נוספות אותן תוכלו למצוא בחברה הן :

  • בניית דקים
  • הקמת גדרות עץ
  • הקמת גזיבו
  • בניית פרקטים
  • תחזוקה שנתית וחידוש עבודות עץ

פרגולה לגוף ולנשמה

פרגולה בגינה מעלה את רמת החיים של כל אדם. היא מאפשרת ליושבי הבית להיות תחת כיפת השמיים בכל זמן תוך שהם מוגנים מהשמש הקופחת או מהסערה הגשומה שבחוץ וכמובן ליהנות מהשדרוג העיצובי שנוסף לביתם. הוספת דק בחצר הבית תאפשר לבני הבית לשבת בנוחות בגינה בכל עת, ללכת יחפים ולצמצם את שטח הגינה שיש לנקות ולהשקות.

פרגולות עץ – איכות ואחריות ללא תחרות

עבודות העץ האיכותיות המתבצעות בחברת "הדקל" מבטיחות כי תיהנו מהמוצרים לתקופת זמן ארוכה ותזכו לשירות יעיל ומקצועי לצד מחיר אטרקטיבי. תוכלו ליהנות מאחריות של 3 שנים ועמידה מדויקת בלוח הזמנים. פנו כעת לחברת הדקל והזמינו פרגולה לגוף ולנשמה.

פרגולות עץ

קידום אתרים קידום אתרים