מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

פרגולות עץ גושני 

לפני שנבין מהן פרגולות עץ גושני נבחן תחילה את משמעות המושג עץ גושני. עץ גושני הוא עץ טבעי ומלא בעל חתך רחב הנחתך בשלמותו מן העץ , כאשר לרוב מדובר עץ אשוח או עץ ממשפחת האורנים. עצים אלה הם בעלי מידות גדולות ומתאפיינים במראה כבד ומסיבי. בתהליך העיבוד ניתן ליצור קורות עץ גושני המגיעות אף ל-12 מטרים. משום שמדובר בחתיכת עץ טבעית ניתן להבחין פעמים רבות בסדקים המופיעים עליו. אין זה אומר כי העץ פגום, מדובר בסדקים טבעיים האמורים להופיע על העץ ואף יכולים להופיע במהלך השנים כחלק מהתפתחותו הטבעית.

פרגולות עץ גושני – טבע עוצמתי בחצר הבית

המאפיינים הבולטים של עץ גושני הם איכות ויוקרה, אלגנטיות לצד פאר. התחושה שמייצר עץ טבעי היא תחושה שאין שניה לה, בייחוד כשמדובר בעץ גושני אבל מייצר תחושה עוצמתית הודות לחתך הרחב שלו. יתרון נוסף של העץ הגושני הוא שהודות לחתך הגדול והאורך ניתן לבנות ממנו פרגולה גדולה בעזרת 2 עמודי יסוד בלבד. הדבר תורם הן לתמונת נוף פתוחה וגדולה יותר והן לשימוש מצומצם יותר בשטח הרצפה המאפשר הצבה נוחה יותר של לרהיטים. יש לזכור כי הודות לעמידותו הרבה, ובשונה מסוג עץ אחרים, העץ הגושני אינו צריך לעבור חיטוי נגד מזיקים וטרמיטים.

איך תיראה הפרגולה שלכם?

המראה הכפרי הנוצר כתוצאה משימוש בעבודות עץ הפך למבוקש בקרב לקוחות רבים. כל אחד בוחר את סוג העץ המתאים לו ביותר בהתאם לעיצוב הבית והרהיטים במרפסת ובגינה. ישנם מקומות בהם יתאים עיצוב עדין יותר של עץ אורן או במבוק בעוד באזורים אחרים יתאים מרבה מסיבי ומרשים של עץ גושני.

לכל בחירה שתעשו יהיו יתרונות וחסרונות מבחינת התאמת העץ לאותו שטח, תחזוקת העץ ועלותו. על מנת לקבל ייעוץ אמין ומקצועי בנוגע לעבודת העץ הדרושה לביתכם פנו כעת למומחים של "הדקל – פרגולות דקים ועבודות עץ".

פרגולות עץ גושני 

קידום אתרים קידום אתרים