מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

פרגולה תלויה

פרגולה ידועה בתור תוספת עיצובית נהדרת לכל חצר או מרפסת. הפרגולה מאפשרת לקבל מחסה מפני קרני השמש בקיץ ומפני הגשם בחורף. הבעיה היא שלא בכל מקום ניתן להתקין פרגולה שלמה, בין אם בגלל מגבלות מקום ובין אם בשל משקלה הכבד. לשם כך הומצאה הפרגולה התלויה אשר משמשת כסוג של גגון המותקן ללא עמודי תמיכה. הפרגולה התלויה מתחברת לקיר ולעיתים כוללת עמוד תמיכה אחד ראשי. הפרגולה יכולה להיות מחוזקת על ידי כבלי פלדה או שרשראות. היתרון הגדול של פרגולה מסוג זה הוא העובדה כי פרגולה תלויה אינה תופסת מקום על הרצפה ואינה לוקחת שטח יקר. בנוסף הישיבה תחתיה היא נוחה יותר כיוון שאין עמודים המפריעים לסידור הכיסאות והשולחנות.

מתחדשים עם פרגולה תלויה

פרגולות תלויות פותחות בפנינו את השימוש במרפסת בכל זמן בשנה. אין יותר דבר כזה "חם מדי" או "גשום מדי" – פרגולה טובה ומקורה תאפשר מחסה מפני כל תופעות מזג האוויר ותגדיל את כמות הזמן בו ניתן להשתמש בישיבה במרפסת תחת כיפת השמיים. 

עיצובי עץ נוספים אותם תוכלו למצוא בחברת "הדקל" יוסיפו נפח מרשים וממד איכותי לבית. אלמנטים מעוצבים מעץ משפיעים על התחושה הכללית בבית, על השימושיות של אזורים שונים בבית ובגינה ומעלים את ערך הבית. מוצרי עץ נוספים שתוכלו למצוא בחברה:

  • גדר עץ – להוספת מסגרת מעוצבת לבית
  • דק – ההופך את הישיבה בגינה לנוחה ומהנה
  • פרקט – היוצר אווירה חמה בבית ומאפשר ללכת יחפים בכל עת
  • גזיבו – המוסיף פינת ישיבה אינטימית ויפה בגינה

"הדקל" – מומחים בבניית פרגולה תלויה

חברת "הדקל – דקים פרגולות ועבודות עץ" מתמחה בעבודות עץ מקוריות ומעוצבות. העבודות נעשות בהתאמה אישית לטעמו ולתקציבו של הלקוח תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות הדרושים. איכות העץ הגבוהה וניסיון של מעל 10 שנים מסבירים מדוע כל הלקוחות שלנו יוצאים מרוצים. תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של סוגי עץ בעלי מאפיינים שונים אשר יעזרו לכם להגשים את החלומות העיצוביים שלכם. עבור כל עבודה תקבלו מאיתנו אחריות של 3 שנים כך שתוכלו לבצע את הרכישה בלב שקט. צרו איתנו קשר ונשמח להעניק לכם חוויית עץ ייחודית.

פרגולה תלויה

קידום אתרים קידום אתרים