מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

פרגולה מעץ

פרגולה מעץ מאפשרת לכל אדם לקבל פתרון הצללה יעיל ומעוצב באזורים פתוחים כמו גינה או מרפסת. את עיצוב הפרגולה וסוג העץ ניתן להתאים לתנאי השטח וסגנון העיצוב של הבית והגינה, כאשר מגוון סוגי וצבעי העץ נותן אינסוף אפשרויות. מנסרות העץ מציעות חיתוך מדויק של העץ, כאשר יחד עם שילוב חומרים שונים כמו ברזל ואלומיניום תוכלו לקבל פרגולות מעוצבות בעלות מראה ייחודי. תוכלו לשלב בפרגולה במבוק סנטף או רעפי שינגלס, תוכלו להוסיף פתרון קירוי להגנה מפני הגשם, להוסיף פרזול לפרגולה ועוד. מאפיינים אלה ועוד מאפשרים לכל אדם למצוא את פרגולת החלומות שלו במחיר נוח ומשתלם.

בונים פרגולה מעץ 

ההחלטה לקנות פרגולה צריכה להיות משותפת ומוסכמת על כל בני הבית שכן זהו פריט עיצובי שלא ניתן להתעלם ממנו. הפרגולה משפיעה רבות על מראה הגינה והמרפסת ופותחת אפשרות ליהנות מישיבה תחת כיפת השמיים בכל עת ובכל מזג אוויר, זאת כמובן בהתאם לסוג הפרגולה.

רגע לפני שאתם ניגשים לבחור שירות לבניית פרגולות, כדאי להתחשב בנקודות הבאות:

  • התאימו את סוג הפרגולה לשימוש אותו אתם מחפשים – הגנה מפני שמש בלבד או גם מפני גשם
  • בחרו את סוג החומר בהתאם לתקציב, לעיצוב הבית ומיקום הפרגולה
  • ערכו סקר שוק ומצאו את החברה המשתלמת והמקצועית ביותר
  • קחו בחשבון כי הפרגולה דורשת תחזוקה על מנת לשמור על יופייה ויציבותה

פרגולה מעץ – פרגולות ייחודיות מבית "הדקל"

"הדקל – דקים, פרגולות ועבודות עץ" מתמחים בבניית פרגולות ייחודיות ומעוצבות בהתאמה אישית. הפרגולות מגיעות עם אחריות של 3 שנים ומוצעות לקהל הלקוחות במחירים אטרקטיביים. החברה שמה דגש על איכות ושירות מקצועי אשר מעניקים ללקוח את התוצאה הטובה ביותר. עם לקוחות החברה נמנים גופים רבים במרכז דוגמת בתי ספר, מרכזים קהילתיים ועיריית תל אביב. צרו קשר והתחילו ליהנות מפרגולה ייחודית בהתאמה אישית.

פרגולה מעץ לגינהפרגולה מעץ למרפסת

פרגולה מעץ

קידום אתרים קידום אתרים