מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

פרגולה למרפסת

פרגולה למרפסת היא מסוג הדברים אשר מיד תופסים את העין. מראה הפרגולה המתנוססת ברוב הדר באוויר מוסיפה ממד עיצובי מהמם לכל מרפסת או גינה בה היא תוצב. הפרגולה יכולה לשמש לנוי, להגנה מפני השמש ואף להגנה מפני הגשם במידה והפרגולה מקורה. הפרגולה היא רק אחת מעבודות העץ הנפוצות שתוכלו למצוא בחברת "הדקל". עבודות נוספות שתוכלו לבצע להשלמת המראה של הבית הן גדר עץ, פרקט, דק או בניית גזיבו מעוצב ומהודר בגינת הבית.

איך בונים פרגולה למרפסת ?

תמיד תוכלו לשבור את הראש ולנסות להרכיב את הפרגולה לבד, אך יש לזכור שהרכבת פרגולה אינה דומה להרכבת מגירה שקניתם באיקאה. הפרגולה הינו מבנה גדול אשר יש לקחת בחשבון אלמנטים רבים בזמן בנייתו. הקמת פרגולה ללא ידע מקצועי בתחום העץ עשוי להוביל לבחירת העץ הלא נכון במקרה הטוב ולקריסת הפרגולה במקרה הרע. כאשר מדובר בבטיחות שלכם ושל ילדיכם עדיף להשאיר את בניית הפרגולה בידי בעלי מקצוע המתמחים בעבודות עץ. אם הבנתם שעליכם לקחת עזרה חיצונית, תוכלו לפנות ל"הדקל" ולקבל את המענה המקצועי ביותר.

התהליך מתחיל משלב התכנון בו יש להבין מהן התוכניות שלכם בנוגע לגודל הפרגולה, מיקומה ותפקידה. משם יתבצע שלב ההקמה וביצוע הבניה. בתום הבניה תקבלו הסבר כיצד לתחזק נכונה את הפרגולה ,כאשר מדי פעם תוכלו להזמין את שירותי "הדקל" על מנת לבצע עבודות חידוש עץ.

פרגולה למרפסת "הדקל" – מתאימים לך כמו כפפה

"הדקל – פרגולות דקים ועבודות עץ" רוצה לתת ללקוחותיהם שקט נפשי, לכן על כל עבודת עץ תקבלו 3 שנות אחריות שיבטיחו כי תוכלו להזמין את מוצר החלומות שלכם ולישון בראש שקט. הודות ל-10 שנים של ניסיון ועבודת עם גופים ציבוריים מובילים באזור המרכז תוכלו ליהנות מפרויקטי עץ ייחודיים ומעוצבים אשר יבנו בהתאמה אישית ויתאימו כמו כפפה הן לתקציב והן לעיצוב הבית שלכם.

פרגולה למרפסת מסגרת ברזלפרגולה למרפסת עם מסגרת ברזל

 

פרגולה תלויה

קידום אתרים קידום אתרים