מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

פרגולה למרפסת שמש

מרפסת שמש היא אחד הדברים הראשונים שתחפשו בדירה חדשה במידה ואתם אוהבים להתפנק תחת קרני השמש. לאחר שקניתם את הבית, וודאי תרצו להפוך את הישיבה במרפסת לנעימה יותר על ידי התקנת פרגולה למרפסת שמש אשר תגן עליכם מפני הגשם והשמש. התקנת פרגולה במרפסת הופכת את הישיבה תחת כיפת השמיים לחוויה בכל תקופות השנה ומאפשרת להתמודד עם מזג האוויר המשתנה הן בקיץ והן בחורף. הפרגולה גם משמשת בתור תוספת עיצובית נפלאה המוסיפה רבות למראה המרפסת. תוכלו לבחור בין התקנת פרגולה עומדת או פרגולה תלויה בהתאם לטעמכם ולשטח שיש לכם על הרצפה.

מתקינים פרגולה למרפסת שמש

הדרך הקשה והמסוכנת היא לנסות להתקין פרגולה בעצמכם בעזרת כל מיני מדריכים הקיימים ברשת. הדרך הקלה היא לפנות לחברה מקצועית לעבודות עץ כמו חברת "הדקל" אשר עוסקת בהתקנת פרגולות כבר מעל לעשור. הניסיון העשיר של החברה עם עץ מבטיח כי תקבלו את הייעוץ הנכון באשר לסוג הפרגולה המתאימה ביותר לביתכם. יש להתאים את סוג העץ הנכון ביותר עבורכם, הן מבחינת התכונות שלו והן מבחינת המחיר שלו. חשוב לקבל את הייעוץ הנכון באשר לבניית פרגולה שכן זוהי עבודת עץ שאמורה לשרת אתכם שנים ארוכות ותהפוך לחלק בלתי נפרד ממראה הבית.

"הדקל" – פרגולה למרפסת שמש נהנים תחת כיפת השמיים

החיבור בין אדם לעץ הוא חיבור טבעי שקיים מראשית האנושות. האהבה שלנו לעץ היא כל כך מושרשת ובסיסית שהיא נמצאת ב- DNA שלנו. חברת "הדקל" מאפשרת לנו לשמר את הקשר ההדוק עם עולם העץ ולהכניס אותו לביתנו. "הדקל" מציעים ללקוחותיה לקבל עבודות עץ מעוצבות בהתאמה אישית לבית ולגינה, עבודות המאופיינות ברמת גימור גבוהה והשקעה בפרטים הקטנים.

כאשר כל עבודה נעשית מהנשמה, כאשר בכל עץ נכנסת רוחו של אמן העץ – הבית מקבל מוצר ייחודי המקנה לכל חלל תחושה של יוקרה וקלאס. לרכישת פרגולות, דקים, גזיבו או גדר עץ – צרו קשר כעת והתחילו ליהנות תחת כיפת השמיים.

פרגולה למרפסת שמש מעץ אלוןבניית פרגולה למרפסת שמשתכנון פרגולה למרפסת שמש

 

פרגולה למרפסת שמש

קידום אתרים קידום אתרים