מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

פרגולה לגינה

פרגולה לגינה היא כבר מזמן לא סתם עוד רהיט. מדובר באמירה של ממש, פריט עיצובי בולט ויוקרתי אשר משדר יופי ועוצמה בכל מרפסת או גינה. בנוסף ליופי שלה, פרגולה מוסיפה שימושיות רבה ליושבים תחת כיפת השמיים. היא מאפשרת מחסה בפני הגשם (במידה והחלטתם להוסיף קירוי) והגנה מפני קרני השמש המסנוורות והחמות בקיץ. מעל הכל – הפרגולה מגשימה חלום עיצובי עבור רבים מאיתנו.

רגע לפני שמוסיפים פרגולה לגינה

הגעתם להחלטה כי אתם רוצים להוסיף פרגולה מרשימה לבית, אך רגע לפני שתבצעו את הרכישה כדאי שתשאלו את עצמכם את השאלות הבאות :

  • כמה שטח פנוי יש להצבת הפרגולה ומה המידות הרצויות ?
  • היכן תמוקם הפרגולה ולאיזה מזג אוויר היא תהיה חשופה ?
  • איזה סגנון עיצוב תרצו ליצור ? מראה יותר כפרי ונעים או מראה יותר אלגנטי ומרשים ?
  • מהו התקציב העומד לרשותכם ?
  • באיזה תדירות אתם מוכנים לטפל בעץ ?

התשובה לשאלות הללו תוביל אתכם לבחירה בסוג העץ הנכון יותר עבורכם. אם אינכם יודעים באיזה עץ עליכם לבחור תמיד תוכלו להיוועץ במומחים של חברת "הדקל".

עולם העץ של "הדקל"

אם ברצונכם לבנות פרגולה, גזיבו, דק או גדר מעץ – זוהי בדיוק המומחיות שלנו.

ברוכים הבאים לעולם העץ של חברת ה"דקל". העולם שלנו בנוי כולו מעבודות עץ מעוצבות בהתאמה אישית.

כל עבודה הינה שונה ומיוחדת, מותאמת לרצון הלקוח ומאופיינת ברמת גיבור גבוהה. אתם תגידו לנו מה התקציב ומה סגנון העיצוב האהוב עליכם ואנחנו נדע לבצע את העבודה הטובה ביותר לשביעות רצונכם.

עם לקהל לקוחותינו נמנים גופים ציבוריים באיזור המרכז כמו מרכזים קהילתיים, בתי ספר ועיריית תל אביב. גם הם כמוכם נהנים מ-3 שנות אחריות ומשירות חידוש עבודות עץ אותו תוכלו להזמין מאיתנו בבוא הזמן. צרו קשר באינטרנט או בטלפון ונשמח להכיר לכם את עולם העץ.

פרגולה לגינה

קידום אתרים קידום אתרים