מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

עיצובים בעץ

העץ הוא אחד החומרים העתיקים בעולם. מאז ומתמיד חומר זה שימש הן למחסה, הן לחום והן לנוי. העץ נמצא בשירות האדם לעוד שלל מטרות שונות, כאשר עיצובים בעץ הוא אחד מהם. עיצובים אלה מוסיפים אלמנט מיוחד לכל בית וגינה משום שעץ מקנה טאצ' של קלאסיות ואיכות בכל רהיט. העץ הוא חומר יציב וחזק המאריך שנים לעומת עמיתיו הפלסטיים, מייצר אווירה חמה בבית ומקרין שלווה על הנוכחים במקום. עץ אמנם הינו הבסיס לעיצובים בסגנון קלאסי אך שילובי עץ נפוצים גם בבתים מודרניים אשר מעוניינים ליהנות מהאיכות ואריכות השנים של העץ.

עיצובים בעץ לבית

חברה "הדלק – דקים, פרגולות ועבודות עץ" מתמחה במתן פתרונות עץ לבית ומספקת שלל סוגי עץ מהם ניתן לבחור כמו לדוגמא עץ אורן פיני, עץ גושני, עץ איפאה ועוד. ניתן לבצע עיצובי עץ מיוחדים בביתכם ולהתקין דקים, גדרת עץ, פרגולות, גזיבואים ופרקטים. כל אחד מהדברים הנ"ל משמש בתור משטח צביעה לאמני העץ שלנו אשר מציעים את מירב כשרונם ויצירתיותם על מנת להעניק לקהל הלקוחות עיצוב חדשני ומעניין בהתאמה אישית. מוצרי עץ אלה מבטיחים לשנות את חלל הבית כהרף עין ולהוסיף רבות לכל מרפסת או גינה בה יוצבו. לא תמיד אנשים יודעים להעריך מבעוד מועד את חשיבות הפרגולה או גדר העץ, אך ברגע שהן הפכו לחלק מהבית – קשה להבין איך זה לא היה שם בעבר.

"הדקל" – עולם של עיצובים בעץ מיוחדים

החל משנת 2006" הדקל – דקים, פרגולות ועבודות עץ" מטפלים באלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ. הצוות המיומן מקפיד על עמידה בלוחות זמנים כך שהעבודות יסתיימו ללא עיכובים ובהתאם להסכם עם הלקוח. איכות העבודה מאפשרת לנו להעניק בבטחה 3 שנות אחריות על העבודות ולבצע תחזוקה במידת הצורך. פנו אלינו לקבלת הצעה משתלמת לכל כיס, נשמח לפתוח בפניכם עולם של עיצובי עץ מיוחדים.

עיצובים בעץ לסאונהעיצובים בעץ מדרגותעיצובים בעץ לבריכהעיצובים בעץ גדרות

עיצובים בעץ

קידום אתרים קידום אתרים