מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

עבודות עץ

עבודות עץ הפכו לדבר נפוץ בקרב אנשים המחפשים לעצב את ביתם ולתת לו מראה יוקרתי. מהן האפשרויות העמודות בפניך בעת עיצוב הבית ?

תחילה תוכל להתקין פרקט אשר יעניק מראה מהודר לחלל הבית וישתלב נהדר עם צבעי הרהיטים והקירות במידה ומדובר בעיצוב עם נגיעה קלאסית. הפרקט גם עוזר לשמירה על חום הבית ומאפשר ללכת יחפים גם בתקופות של קור. הפרקט הינו מלוטש ומצופה חומרים נגד בלאי כך שהוא משתמר לאורך השנים ואינו דורש טיפול רב. עבודות העץ מרשימות נוספות תוכלו לשלב דווקא בחלל החיצוני של ביתכם.

עבודות עץ לגינה ולמרפסת

ישנן מספר עבודות עץ נפוצות לשטח שמחוץ לבית:

  • גידור הבית על ידי גדר מעץ – יצירת תחימה לבית ולגינה תאפשר הגדרת מרחב והפרדת הגינה משאר הרחוב, הן לצורך שמירה על פרטיות בני הבית והן לצורך סימון. גדר מסוג זה תורמת גם למראה הכללי של שטח הבית
  • בניית פרגולה במרפסת או בגינה – פרגולה הינה פריט עיצובי מרשים המוסיף רבות לכל חלל חיצוני. הפרגולה תאפשר לבני הבית ליהנות מצל בימי הקיץ והחמים וממחסה בימים גשומים (במידה ותרצו להוסיף קירוי לפרגולה)
  • התקנת דק בחצר הבית – דק לעומת הפרקט הינו עמיד וחזק יותר משום שהוא פחות מעובד – לכן הדק מתמודד בהצלחה עם תנאי מזג האוויר השונים כמו גשם, שמש ולחות. הדק מתאים בצורה מושלמת לגינות בזכות עמידותו וגם בזכות המראה כפרי שהוא מקנה לגינה.
  • בניית פגודה / גזיבו – מבנה עץ מקורה הפתוח מכל הכיוונים ומשמש לנוי וליצירת אזור ישיבה מוצל. הגזיבו יכול להיות מעוצב בסגנון המזרח הרחוק

עבודות עץ איכותיות מבית "הדקל" 

את כל עבודות הנ"ל תוכלו למצוא בחברת "הדקל". החל משנת 2006 "הדקל – דקים פרגולות ועבודות עץ" מבצעים עבודות עץ באיכות גבוהה ומקצועיות ללא תחרות. עבודות העץ שאנו מבצעים נותנות ללקוחותינו שקט נפשי באשר לרמת הגימור והביצוע כמו גם 3 שנות אחריות על כלל העבודות. לקבלת הצעה במחיר אטרקטיבי פנו אלינו עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם.

עבודות עץ הדקל אחזקות

עבודות עץ לבריכהעבודות עץ למרפסתעבודות עץ

קידום אתרים קידום אתרים