מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

דק אורן

אם החלטתם לרכוש דק אשר יהפוך בקרוב לחלק בלתי נפרד מביתכם חישבו האם אתם מוכנים לתחזק את הדק אחת לחצי שנה. אם לא, פנו לרכישת דק סינטטי פשוט. אם התשובה היא כן, דק אורן יכול להוות את הפתרון המושלם עבורכם. אמנם דק סינטטי הוא קל יתר לשימור אך הוא לא מעניק את היתרונות הרבים הקיימים בעץ, הן מהבחינה האסתטית והן מבחינת השימושיות.

דק אורן – הדק הפופולרי בישראל

לאחר שהבנו כי דק עץ יהווה את התוספת הנכונה לגינה, כעת יש לבחור את סוג העץ ממנו יהיה בנו הדק. דק העשוי מאורן פיני הוא הדק הנפוץ ביותר לישראל מכיוון שהוא מציע שילוב בין מחיר נמוך לעמידות טובה לשמש. דק מסוג זה עדיף לשמן אחת ל-6 חודשים ועל מנת להעלות את הגנת העץ מפני ריקבון. האורן הינו נוח לעבודה והפך לפופולרי הן בקרב בעלי מקצוע והן בקרב לקוחות המחפשים פתרון משתלם ויפה לבית.

אם התקציב אינו בעיה

במצב כזה תוכלו לחפש עץ יקר יותר שישמש בתור דק. סוגי עץ יקרים הנפוצים לשימוש בארץ הם עץ טיק ועץ איפאה. סוגי עץ אלה עמידים במיוחד גם כאשר אינם מתוחזקים בשמן ויכולים לשמור על מראה תקין ללא טיפול במשך מספר שנים. עצים אלה נשרטים פחות ועמידים מאד לריקבון, פטריות, טחב ונגפים אחרים.

דק אורן "הדקל" – מחבקים את העצים

חובבי עץ ידעו להסביר כי אין כמו התחושה של עץ אמיתי ברגליים ובידיים. מעצבים ידעו לספר כי התחושה החמה והכפרית שמייצר העץ הינה ייחודית ואין שניה לה. גם אתם בתור לקוחות פוטנציאליים של דק וודאי תזכו לספר בקרוב לחבריכם את הרושם העז שהותיר בכם הדק החדש בגינה. על מנת ליהנות מעבודת עץ איכותית ומעוצבת בהתאמה אישית פנו כעת לחברת "הדקל".

תכנון דק אורןבניית דק אורן

דק אורן

קידום אתרים קידום אתרים