מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

דקים

ברוכים הבאים לגלריית העבודות – דקים

אנו מזמינים אתכם לצפות בפרוייקטים שלנו בתחום עיצוב דקים ולהתרשם מאיכות עבודתנו

דקים הם מסוג הדברים שמשדרגים את הרמה של כל גינה. דק מקנה יופי רב ומהווה תוספת עיצובית נהדרת המשתלבת בצורה מדויקת עם שאר רהיטי הגינה. הדק יכול להיות עשוי ממגוון רחב של עצים כאשר עץ הדק יהיה פחות מעובד ביחס לפרקט. מכיוון שהדק מיועד להיות בתנאי חוץ ולהתמודד עם נזקי מזג האוויר, רצפת הדק תהיה בנויה מעץ מאסיבי ועמיד אשר מסוגל להתמודד עם שמש, גשם ולחות. בשלב מסוים בחיים תרצו לחדש את הדק לאחר שהאחרון שירת אתכם נאמנה מספר שנים. בשלב זה מומלץ לפנות לאנשי מקצוע שיבצעו את התהליך. התהליך כולל ניקוי, שיוף ומריחת הדק בשמן. שלב השיוף, בדומה לפתיחת נקבוביות בגוף האדם, מאפשר הסרת השכבה העליונה של העץ והכנתו לשלב הגימור הסופי שהוא שימון הדק, כך שהשמן ייספג בצורה אופטימלית בעץ.

תחזוקת דקים

לאחר רכישת הדק יש לתחזקו באופן שוטף כמו כל מוצר עץ אחר, זאת על מנת להבטיח כי לא יגרם נזק בלתי הפיך לדק. התחזוקה נעשית על ידי מריחת חומרים דוחי נוזלים וחרקים, איטום חורים ושימון הדק בשמן מיוחד המגיע בצבעים שונים. הצבעים יכולים להיות על בסיס מים או על בסיס שמן. שמני דקים נועדו בעיקר כדי להגן על העץ מפני קרינה ולשמר את המראה שלו. השמנים מגיעים במספר סוגים:

  • שמנים שקופים או טבעיים
  • שמנים שקופים למחצה
  • שמנים אטומים בעלי הגנה גבוהה מקרינת UV
  • שמנים המבוססים על טונר ומכילים פיגמנטים של צבע

"הדקל" – סודות הדק

כל אמן עץ והסודות שלו. גם לנו ב"הדקל – דקים פרגולות ועבודות עץ" יש את הסודות שלנו. סודות שמשתמרים בחברה לאורך שנים ארוכות ופרויקטים רבים אשר הרכבנו בהצלחה. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב כמו גם אחריות ל-3 שנים על כל עבודות העץ בביתכם. אנו מתמחים גם בחידוש פרקטים, דקים ועבודות עץ אחרות הנמצאות ברשותכם וזקוקות למגע מקצועי.
צרו איתנו קשר וגלו את סודות הדק.

קידום אתרים קידום אתרים