מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

בניית פרגולה

בניית פרגולה היא חלומו של כל בעל גינה. הפרגולה מוסיפה מראה יוקרתי לגינה והופכת לאחד הפריטים העיצוביים הבולטים שיש בכל שטח הבית. פרגולת עץ עמידה וחזקה יכולה לשרת נאמנה את בני הבית במשך שנים ארוכות כאשר עמידותה תיקבע בהתאם לסוג העץ ממנו תהיה עשויה. תחזוקה שוטפת של הפרגולה כמו גם חידושה פעם בכמה שנים יבטיחו כי גם נכדיכם יזכו לראות את הפרגולה במלוא הדרה. אנשים המחפשים לבנות פרגולה יכולים לבחור בין לעשות זאת בעצמם לבין האפשרות הקלה והנוחה של הזמנת איש מקצוע שיעשה זאת עבורם.

האם כדאי להתעסק עם בניית פרגולה?

אם הנך שיפוצניק או נגר יתכן ותוכל לבנות את הפרגולה בכוחות עצמך אך יש לקחת בחשבון כי מדובר בעבודת עץ מורכבת שיש לוודא כי הותקנה באופן בטיחותי. הדבר האחרון שנרצה זו פרגולה העלולה לקרוס על היושבים מתחתיה. על מנת להבטיח כי לא נשקפת סכנה לבני הבית, מומלץ לפנות למומחים של "הדקל" אשר מתמחים בבניית פרגולות וביצוע עבודות עץ מקיפות לבית ולגינה. בין אם חשקה נפשכם בגדר עץ עמידה, פרקט נוצץ, דק איכותי או גזיבו בעיצוב ייחודי – את כל אלה ועוד תוכלו לקבל עם עיצוב בהתאמה אישית תוך שמירה על הקו העיצובי של הבית.

הדקל – בניית פרגולות דקים ועבודות עץ

חברת הדקל מציעה ללקוחותיה לקבל עבודות עץ משובחות בעלות רמת גימור גבוהה ביוחד במחיר משתלם ונוח לכל כיס. דקים ופרגולות הן כבר לא מנת חלקם של עשירים בלבד, היום כל אדם ממוצע יכול להרשות לעצמו ליהנות מפרגולה בגינה או פרקט בסלון. בין קהל הלקוחות של החברה תוכלו למצוא גופים ציבוריים במרכז כמו עריית תל אביב, בתי ספר, מרכזים קהילתיים ועוד. "הדקל" מציעים לך ליהנות משירות אדיב ומקצועי, עמידה בלוחות זמנים ומעל 10 שנים של ניסיון בתחום.

פנה אלינו אם גם לך חשוב להקנות אווירה טובה לבית.

בניית פרגולה

קידום אתרים קידום אתרים