מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

בניית דק

למרות שעיצוב עץ עשוי להיות מזוהה עם עיצוב קלאסי הרי שכמות השימוש בעץ בתור חומר גלם לעיצוב הבית רק הולכת וגדלה. השיפורים הטכנולוגיים מאפשרים לשמר את העץ לטווח רחוק והופכים בניית דק, הקמת פרגולה או הנחת פרקט לרעיון מצוין אשר מוסיף יופי רב מצד אחד ומהווה פתרון פרקטי ומשתלם מצד שני. תהליך שימור העץ אינו תהליך מורכב ומבטיח כי תוכלו ליהנות מפריטים מעוצבים אלה לשנים ארוכות. בנוסף, פעם בכמה שנים ניתן לבצע עבודות חידוש עץ אשר יפיחו חיים מחודשים בבית ויחזירו את עבודות העץ לקדמותן.

בניית דק בגינה

כיוון שדק חשוף למפגעי מזג האוויר כמו קרינת השמש או לחות האוויר הרי שהעץ ממנו עשוי הדק צריך להיות עמיד וקשיח. סוגי עץ נפוצים המציעים התנגדות טבעית לריקבון והישרדות ארוכה בתנאי שטח פתוחים הם עץ האורן, עץ הקרוליינה ועץ איפאה. את העץ ניתן לצפות בחומרים נוספים אשר מחזקים את העץ ואת עמידותו לריקבון ולטפילים מזיקים. בניית דק בגינה מציעה מספר יתרונות : 

  • חסכון במים – הדק מקטין את שטח הגינה אותו צריך להשקות
  • נוחות וביטחון – הליכה על דק עץ משויף נוחה ובטוחה יותר מאשר על ריצוף או אדמה
  • אסתטיקה – בניית דק יוצרת אווירה כפרית וטבעית, מוסיפה יופי ואלגנטיות לגינה ותורמת למראה עשיר.
  • ניקיון – ניקיון הדק הוא קל יותר מניקיון הגינה ומאפשר טיפול נוח ויעיל לחלל ישיבה גדול.

לפני שניגשים לבנות דק חשוב לעשות סקר שוק ולמצוא חברה טובה ואמינה שתבצע את העבודות במחיר תחרותי. אחת החברות הבולטות העונות על צרכים אלה היא חברת "הדקל" אשר מציעה ללקוחותיה ליהנות מעיצובים מיוחדים וניסיון רב שנים בתחום העץ

"הדקל" – מומחים בבניית דקים

חברת "הדקל" שמה לעצמה מטרה לקחת את רמת עבודות העץ בארץ לרמה הבאה. השירות האישי והאדיב יחד עם הליווי והייעוץ המקצועי הם רק הכנה לקראת עבודת העץ המרשימה שתקבלו בסוף התהליך. בניית עבודת עץ עשויה לעורר חשש בתחילת התהליך אצל הלקוח, אך מרגע המפגש הראשון עם אנשי המקצוע שלנו תבינו שאתם נמצאים בידיים בטוחות. צרו איתנו קשר ונשמח לבנות לכם את הדק המושלם.

בניית דק

קידום אתרים קידום אתרים