מלאו את הפרטים הבאים ותענו בהקדם:

בנייה בעץ

התפתחות עולם העיצוב ב-20 השנים האחרונות והמודעות ההולכת וגואה לעיצוב הבית הביאו לכך שסגנונות עיצוב רבים נכנסו לחיינו – חלקם מודרניים ומוקצנים וחלקם בעלי אלמנטים קלאסיים. נראה כי בנייה בעץ תמיד היתה חלק מהנוף ונדמה שזהו סוג הבניה היחיד שישאר לנצח. בעוד האלמנטים של הבניה המודרנית הולכים ומשתנים בשל השפעה של אופנות חולפות, עץ תמיד היה ותמיד יהיה פריט עיצובי מובחר אשר מוסיף תחושה יוקרתית מצד אחד אך גם נעימה וביתית מצד שני.

בנייה בעץ איכותי

בנייה בעץ מבטיחה כי עבודת העץ ישרתו אתכם לאורך שנים ארוכות ויישארו לשימושם של הילדים והנכדים בעתיד. ברור כי עץ הוא יציב וחזק יותר מפלסטיק, לכן רהיטים בביתכם הבנויים מעץ קרוב לוודאי שיישארו בשימוש גם בעוד עשרות שנים. ישנם סוגים רבים של עץ מהם ניתן להכין את עבודות העץ, כאשר לכל עץ יש את התכונות הייחודיות שלו. סוגים מסוימים הינם בעלי עמידות גבוהה יותר לתנאי מזג האוויר לכן יתאימו לבניית פרגולות ודקים, כמו לדוגמא עץ אלון ועץ איפאה. סוגי עץ אחרים כמו במבוק או מייפל נפוצים יותר לבניית פרקט בתוך הבית.

מה חשוב לקחת בחשבון לפני שבוחרים את סוג העץ ?

לכל עץ יש את הגוון הייחודי שלו, את הטקסטורה המקורית שלו ואת המחיר שלו. כאשר ניגשים לבחור סוג עץ ממנו יוכנו הרהיטים העתידיים שלכם – יש לקחת בחשבון את שלושת הפרמטרים הללו ולבחון מה מתאים לנו מבחינה עיצובית מבחינה תקציבית. חשוב גם לוודא כי תכונות העץ יענו נכונה על הצרכים שלנו.

"הדקל" – המומחים לבניית עץ

תהליך בחירת סוג העץ הוא שלב חשוב בתהליך רכישת עבודת עץ חדשה. על מנת לוודא כי בחרתם בסוג העץ הנכון ביותר עבורכם תוכלו להיעזר בשירות ובייעוץ המקצועי של חברת "הדקל" אשר כבר מעל עשור מספקת פתרונות עץ מעוצבים לבית ולגינה. העבודות הינן בהתאמה אישית עם 3 שנות אחריות והתחייבות לעמידה בלוח זמנים קפדני.

בנייה בעץ

קידום אתרים קידום אתרים